Pagrindinis

 

 

 



  

  www.fokusai.com - atrask naują hobį !

 

DĖMESIO, NAUJIENA!

Atsiuntimas per OMNIVA paštomatus. Siuntinį gausite

jau kitą darbo dieną. Siuntimo kaina tik 1 Eur

 
  
 
 
Sveiki, Jūs apsilankėte VšĮ "Iliuzionas" svetainėje apie FOKUSUS ir iliuzijos meną.

Iliuzijos meno gerbėjai, tai pati pirmoji informacinė fokusų svetainė Lietuvoje, dalyvaukite jos kūrime ir mūsų visų pastangomis ji taps pati informatyviausia ir didžiausia fokusų svetainė Lietuvoje.

Fokusai.com - tai ne komercinis projektas.

Pagrindinis svetainės tikslas: ILIUZIJOS MENO MUZIEJUS.

Visi čia esantys fokusai yra iš privačios kolekcijos, geros kokybės ir išbandyti, jų kiekis ribotas.

Fokusai yra su tiksliomis instrukcijomis ir aprašymais originalo kalba.  Jeigu neradote jums reikalingo rekvizito ar triuko, rašykite, pasistengsime padėti.

Visus triukus atsiųsime paštu, atsiuntimas garantuotas. Į visus Jūsų klausimus atsakysime el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

 Perkame įvairias knygas, plakatus, afišas, atvirukus, nuotraukas, laikraščių ir žurnalų iškarpas, suvenyrus, rekvizitą ir visą kitą  apie fokusus ir iliuzijos meną.  Savo  pasiūlymus dėl pirkimo, pardavimo, keitimo siųskite e-paštu:  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

Jeigu turite nebereikalingų knygų, triukų rekvizito ir viso kito apie fokusus, praneškite. Galime nupirkti arba pasikeisti. 

Fokusai, triukai su monetomis, kortos, mikromagija, bendroji magija, sceniniai triukai, triukai su virvėmis, mentalinė magija, skarelės, manipuliacija, gatvės magija, kortų triukai, levitacija, galvosūkiai, rekvizitas, triukai vaikams, optinės iliuzijos, DVD, CD, knygos, triukų paslaptys, instrukcijos, videoseminarai, iliuzijos meno muziejus, mokykla, turgus, skelbimai...Viskas vienoje vietoje!
 

 
 

                                                                                                 

 
           
                                                          

   

© 2006 - 2018 fokusai.com. All rights reserved. Visos teisės priklauso autoriui.