Pagrindinis

 

 

    

 

    www.fokusai.com - atrask naują hobį !

 

 
  
 
 
 
Sveiki, Jūs apsilankėte VšĮ "Iliuzionas" direktoriaus, IMS International Magician Society, Baltijos iliuzionistų asociacijos AMBER (AMBER The Association of Baltic Illusionists) nario Aivaro Rusevičiaus svetainėje apie FOKUSUS ir iliuzijos meną.

Iliuzijos meno gerbėjai, tai pati pirmoji informacinė fokusų svetainė Lietuvoje, dalyvaukite jos kūrime ir mūsų visų pastangomis ji taps pati informatyviausia ir didžiausia fokusų svetainė Lietuvoje.

Čia veikia mažiausių kainų FOKUSŲ PARDUOTUVĖ / MAGIC SHOP / МАГАЗИН ФОКУСОВ .

Visi čia parduodami fokusai yra iš privačios kolekcijos, geros kokybės ir išbandyti, jų kiekis ribotas. Dauguma triukų parduodama gamintojo kainomis.

Fokusai parduodami su tiksliomis instrukcijomis ir aprašymais originalo kalba.  Jeigu neradote jums reikalingo rekvizito ar triuko, rašykite, pasistengsime padėti.

Visus triukus atsiųsime paštu, atsiuntimas garantuotas.

Fokusus prašome užsisakyti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą - ATSIUNTIMAS NEMOKAMAS!

telefonas: +370 6 38 38 373+370 6 38 38 373 (telefonu užsakymai nepriimami)

Jeigu turite nebereikalingų knygų, triukų rekvizito ir viso kito apie fokusus, praneškite. Galime nupirkti arba pasikeisti. 

Fokusai, triukai su monetomis, kortos, mikromagija, bendroji magija, sceniniai triukai, triukai su virvėmis, mentalinė magija, skarelės, manipuliacija, gatvės magija, kortų triukai, levitacija, galvosūkiai, rekvizitas, triukai vaikams, optinės iliuzijos, DVD, CD, knygos, triukų paslaptys, instrukcijos, videoseminarai, iliuzijos meno muziejus, mokykla, turgus, skelbimai...Viskas vienoje vietoje!
 

 
 

                                                                                                 

 
           
                                                          

   

© 2006 - 2015 fokusai.com. All rights reserved. Visos teisės priklauso autoriui.